Stránky dvou borderek

Novinky

Sraz IVELBERO´s darling

31. 7. 2010 proběhl první sraz Ivelberosáčků, počítala jsem s trošku větší účastí našich miminek, ale nakonec jsme se stejně super bavili a všem se nám to líbilo. Počasí jsem si taky objednala skvělé.

Kessince přijeli tři děti a to pouze mužský zástup - Joi ( Amadeusek ), Borgi a Atrei, Ivči od australáčků dojelo pět dětí. Bohužel se nemohl zúčastnit ani tatínek našich prcků.

Nejprve jsme chtěly s Ivou mít sraz na dva dny, ale pro malou účast a hlavně zrušení obedienc tréninku, vše proběhlo jen v sobotu.

Dopoledne jsme se sjížděli a seznamovali se, pak následoval oběd ( v průběhu celého dne byla možnost občerstvení v podobě grilovaného masíčka a výborných klobásek z udírny a to vše milovníci piva ( ble, fuj :-)) mohli zalít pěkně čepovaným zlatavým mokem.

Po obědě následovaly ,, SRANDA ZÁVODY ", ( při vymýšlení disciplín se z nás snad i kouřilo ), ale účel splnily, nasmáli jsme se a pejskové z nás páníčků asi chvilkami nechápali.

Disciplíny - aport párku, skok v pytli - pejsek u nohy páníčka, převezení pejska v kolečkách, agility dráha z přírodních překážek.

Den jsme ukončili táborákem a povídáním.

Už se moc těším na sraz příští rok, doufám,  že účast bude vyšší a jelikož máme pejsky pastevecké, plánujeme i disciplínu s ovečkama.

Všem moc děkuji za účast a hlavně chci poděkovat za pomoc tetě Áji za hlídání Adámka a pomoc se stany, Monči a Luďovi za pomoc při stavění stanů a jiným teréním úpravám.

Výsledky závodů

1. místo - Michal Stránský a Atrei IVELBERO´s darling

2. místo - Luděk Rokos a Attract Borgi IVELBERO´s darling

3. místo - Míša Hasíková a Bella ( labrador ) pro malou účast si zazávodili i pejskové, kteří nejsou ,, v rodině " , ale srazu se zúčastnili.

Děkuji a těším se na příští rok

fotografie dodám co nejdříve